Oksanos Pikul Fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oksanos Pikul Fanų forumas

Sveiki Atvyke i oficialu Oksanos Pikul fanų foruma ;)
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Bendrauk su Oksana Nr1

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Li
FC Vice Prezindentė
Li


Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2009-08-26
Age : 27
Miestas : Vilnius

Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 11:06 pm

Klausk Oksanos Tau įdomių klausimų
Tačiau, prieš rašydama klausimą pažiūrėk ar tokio klausimo dar nėra. Klausimai negali kartotis.
Sunumeruokite klausimus cheers
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 6:27 pm

Sveiki,

Ačiū už šį nuostabų puslapį,štai pagaliau ir aš čia,klauskite ko tik norite sužinoti...


Jūsų Oksana Wink
Atgal į viršų Go down
Simonna
Naujokas/ė



Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Miestas : Kaunas

Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 6:32 pm

Oksana Pikul rašo:
Sveiki,

Ačiū už šį nuostabų puslapį,štai pagaliau ir aš čia,klauskite ko tik norite sužinoti...


Jūsų Oksana Wink

Sveika,Oksanėle smagu,kad tu čia užsiregistravai kokia buvai vaikystėje ar paauglystėje? : cheers geek
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 1:01 am

Simonna rašo:
Oksana Pikul rašo:
Sveiki,

Ačiū už šį nuostabų puslapį,štai pagaliau ir aš čia,klauskite ko tik norite sužinoti...


Jūsų Oksana Wink

Sveika,Oksanėle smagu,kad tu čia užsiregistravai kokia buvai vaikystėje ar paauglystėje? : cheers geek

Sveika Simona, atsimenu bendravome per facebook, tu paprasiai manes cia uzsiregistruoti, sitos anketos is kuriuos rasiau pamirsau slaptazodi, todel nebegaliu atrasyti,nesuprantu kas pasidare i facebook neileidzia, i el.pasto dezute neileidzia?kas cia darosi? confused susikuriau nauja facebook bendra anketa el.pastu o.s.m@micro.lt paieskoje suveskite mano pasta ir rasite dabartine anketa.. vaikysteje,paauglysteje buvau judri,isdykusi mergaite,kaip ir visos flower


Jusu Oksana
Atgal į viršų Go down
Simonna
Naujokas/ė



Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Miestas : Kaunas

Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 1:32 am

Oksana.Pikul rašo:
Simonna rašo:
Oksana Pikul rašo:
Sveiki,

Ačiū už šį nuostabų puslapį,štai pagaliau ir aš čia,klauskite ko tik norite sužinoti...


Jūsų Oksana Wink

Sveika,Oksanėle smagu,kad tu čia užsiregistravai kokia buvai vaikystėje ar paauglystėje? : cheers geek

Sveika Simona, atsimenu bendravome per facebook, tu paprasiai manes cia uzsiregistruoti, sitos anketos is kuriuos rasiau pamirsau slaptazodi, todel nebegaliu atrasyti,nesuprantu kas pasidare i facebook neileidzia, i el.pasto dezute neileidzia?kas cia darosi? confused susikuriau nauja facebook bendra anketa el.pastu o.s.m@micro.lt paieskoje suveskite mano pasta ir rasite dabartine anketa.. vaikysteje,paauglysteje buvau judri,isdykusi mergaite,kaip ir visos flower


Jusu Oksana

Nu tikrai įdomiai čia.. scratch O kokios pamokos labiausiai nemėgdavai mokykloje? geek
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 1:48 am

Simonna rašo:
Oksana.Pikul rašo:
Simonna rašo:
Oksana Pikul rašo:
Sveiki,

Ačiū už šį nuostabų puslapį,štai pagaliau ir aš čia,klauskite ko tik norite sužinoti...


Jūsų Oksana Wink

Sveika,Oksanėle smagu,kad tu čia užsiregistravai kokia buvai vaikystėje ar paauglystėje? : cheers geek

Sveika Simona, atsimenu bendravome per facebook, tu paprasiai manes cia uzsiregistruoti, sitos anketos is kuriuos rasiau pamirsau slaptazodi, todel nebegaliu atrasyti,nesuprantu kas pasidare i facebook neileidzia, i el.pasto dezute neileidzia?kas cia darosi? confused susikuriau nauja facebook bendra anketa el.pastu o.s.m@micro.lt paieskoje suveskite mano pasta ir rasite dabartine anketa.. vaikysteje,paauglysteje buvau judri,isdykusi mergaite,kaip ir visos flower


Jusu Oksana

Nu tikrai įdomiai čia.. scratch O kokios pamokos labiausiai nemėgdavai mokykloje? geek

nemegdavau matematikos Smile sumaisiau rasydama truputeli el.pasta, o.m.s@micro.lt , jei kam idomu, ka reiskia tos trys raides,galiu paaiskniti Wink
OMS - (O-Oksana (As), M- (Marina), S- (Skaiste)Smile
Atgal į viršų Go down
Simonna
Naujokas/ė



Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Miestas : Kaunas

Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 1:52 am

Oksana.Pikul rašo:
Simonna rašo:
Oksana.Pikul rašo:
Simonna rašo:
Oksana Pikul rašo:
Sveiki,

Ačiū už šį nuostabų puslapį,štai pagaliau ir aš čia,klauskite ko tik norite sužinoti...


Jūsų Oksana Wink

Sveika,Oksanėle smagu,kad tu čia užsiregistravai kokia buvai vaikystėje ar paauglystėje? : cheers geek

Sveika Simona, atsimenu bendravome per facebook, tu paprasiai manes cia uzsiregistruoti, sitos anketos is kuriuos rasiau pamirsau slaptazodi, todel nebegaliu atrasyti,nesuprantu kas pasidare i facebook neileidzia, i el.pasto dezute neileidzia?kas cia darosi? confused susikuriau nauja facebook bendra anketa el.pastu o.s.m@micro.lt paieskoje suveskite mano pasta ir rasite dabartine anketa.. vaikysteje,paauglysteje buvau judri,isdykusi mergaite,kaip ir visos flower


Jusu Oksana

Nu tikrai įdomiai čia.. scratch O kokios pamokos labiausiai nemėgdavai mokykloje? geek

nemegdavau matematikos Smile sumaisiau rasydama truputeli el.pasta, o.m.s@micro.lt , jei kam idomu, ka reiskia tos trys raides,galiu paaiskniti Wink
OMS - (O-Oksana (As), M- (Marina), S- (Skaiste)Smile

O kaip tu dažniausiai žiūri į gyvenimą optimistiškai ar pesimistiškai? flower sunny
Atgal į viršų Go down
indre17
Neseniai atvykęs
indre17


Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2009-08-28
Age : 33
Miestas : Mazeikiai

Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 5:33 pm

Labas Oksana kaip tau sekesi koncertai vasara su zuzi komanda ? kuriame mieste labiausiai patiko koncertuoti? Wink
Atgal į viršų Go down
http://www.blogosmergaites.thegoo.us
Sponsored content





Bendrauk su Oksana Nr1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrauk su Oksana Nr1   Bendrauk su Oksana Nr1 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bendrauk su Oksana Nr1
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tu ir Oksana
» Video su Oksana
» Oksana televizijoje
» Avatarai su Oksana
» Baneriai su Oksana

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oksanos Pikul Fanų forumas :: Oksana :: Bendrauk su Oksana-
Pereiti į: